Pointer Harina (teefje) – Beschikbaar
Harina is een pointermeisje van 3 jaar oud. 1,5 jaar geleden werd ze in Spanje geadopteerd, maar helaas is ze pasgeleden teruggekomen in het asiel. Harina heeft namelijk verlatingsangst waar de adoptanten niet aan konden/wilden werken. De situatie werd onhoudbaar en ze brachten Harina terug naar het asiel.
We zoeken dus voor Harina adoptanten met tijd, geduld en ervaring om Harina te helpen met haar verlatingsangst. Daarbij helpt een stabiel hondenmaatje, dus dat is ook een vereiste!
Verder is Harina gewoon een geweldige hond! Ze is sociaal naar mensen en honden, ze is lief, speels en energiek, wat past bij een jonge hond!
Dus ben je verliefd geworden op deze mooie prinses, heb je een hondenmaatje voor haar en heb je tijd (werk je thuis), geduld en ervaring om aan haar verlatingsangst te werken, maar natuurlijk ook om gewoon met haar te wandelen, spelen en knuffelen? Neem contact met ons op!
Informatie over Harina:
Geslacht: teefje
Ras: pointer
Geboren: 20 juni 2023
Formaat: medium
Karakter: lief, energiek, sociaal, verlatingsangst
Kan met andere honden: ja
Kan met katten: kattentest kan gedaan worden
Verblijfplaats: Salvando Peludos, Spanje
Wilt u adopteren? Vul dan het adoptieformulier in of stel uw vraag via het contactformulier.










